Pogadaj z nim – 36 pytań łóżkowych

Categories We dwoje
rozmowa z parterem

Pamiętacie złote myśli? Dzisiaj mam dla Was coś podobnego, tylko zamiast pisać, będziemy rozmawiać. Na moim kanale na YT poruszam tematy związane z naszą sferą intymną i pomyślałam, że warto zrobić coś, żeby parom łatwiej było ze sobą o tym wszystkim rozmawiać.

Wiem, że wiele z Was nie ma oporów przed pytaniem drugiej strony nawet o najintymniejsze rzeczy, ale to wcale nie jest standard. Poruszanie takich tematów bywa kłopotliwe, ale jeśli potraktujemy to jako rozwijającą zabawę, to może będzie łatwej.

Zestaw pytań – bo warto wiedzieć i odświeżać wiedzę

Dlatego mam dla Was listę pytań, które fajnie zadać sobie nawzajem, wystarcz wydrukować, włożyć pytania do pudełeczka lub słoika i losować co jakiś czas. Nawet jeśli odpowiedź na niektóre z nich wydaje się Wam krępująca, to na razie możecie je po prostu pominąć, albo wręcz przeciwnie, podjąć wyzwanie.

Możliwe też, że na niektóre tematy nie macie zdania, może to jest dobry czas żeby zastanowić się, co sądzicie chociażby o przebierankach, dlaczego chcecie spróbować, albo dlaczego stanowczo odrzucacie takie zabawy?

Rozmawiajcie ze sobą, to najważniejsze. U mnie możecie pobrać gotową ściągę z tematami, albo wymyślić własne, do dzieła!

Zestaw składa się z 36 pytań, na 3 kartkach A4 –> 1 strona, 2 strona, 3 strona

Cześć, mam na imię Sylwia. Pokazuję, że feministki to fajne i szczęśliwe babeczki. Piszę o feminizmie, siostrzeństwie i dziewczyńskich sprawach! Prowadzę też kanał na YT o wszystkim co intymne.