NASA – o co chodzi z modą na kosmos?

NASA – o co chodzi z modą na kosmos?

Świat oszalał na punkcie kultowego logo. Koło tego napisu nie można przejść obojętnie. Wyraża to, czego potrzebuje ludzkość – współczesnych bohaterów. Bluzy NASA, bejsbolówki, czy choćby worek, które łączy ten piktogram podkreślają nie tylko Twoją znajomość mody, ale komunikują to, co jest dla Ciebie ważne. Przekonaj się, dlaczego warto mieć odzież z takim znakiem.

Kosmos w modzie – skąd to się wzięło?

Dzięki modzie wyrażasz siebie. Kosmos to świat jednocześnie odległy i tajemniczy, ale już nie taki niedostępny. Jest w zasięgu Twojej ręki.

Pierwszy podobno był VERSACE, który w 2016 roku stworzył kolekcję, w której użył kosmicznych naszywek. W jej promocji pomogła mu Kylie Jenner, która na swoim Instagramie pokazała się w bluzie NASA, promującej wyjątkowy pokaz projektanta. W roku 2018 amerykański artysta Heron Preston połączył siły z agencją i stworzył z jej logiem modernistyczną, sygnowaną linię ubrań, w których zakochali się wszyscy. Potem poszło lawinowo – VANS wypuścił serię butów z charakterystycznym logotypem, a sama agencja kosmiczna z okazji swojego 60-lecia wraz z Anicorn Watches stworzyła specjalną linię zegarków. Mimo wszystko to bluzy NASA stały się najpopularniejszą częścią garderoby z motywem stacji.

Kosmiczne trendy na ziemi

Czarna to klasyk, granatowa wpisuje się w najnowsze trendy kolorystyczne. Szary kangurek jest dla tych, co lubią stonowane kolory i niekoniecznie muszą się wyróżniać, natomiast czerwona to odzież dla odważnych, którzy nie boją się iść pod prąd. Bluzy NASA, na których punkcie zwariował świat to praktyczne ubrania na co dzień. To nie tylko odzież dla młodych osób, ale również dla dojrzałych indywidualistów, lubiących w modzie nieoczywistość. Taka garderoba mówi, że jesteś nie tylko miłośnikiem kosmosu, ale preferujesz określony styl życia. Bluza to symbol komfortu – daje Ci pełną swobodę w odkrywaniu świata i podbojach niekoniecznie kosmicznych. Inwestuj tylko w produkty dobre jakościowo, które są wykonane z przyjaznej bawełny, dobrze ogrzewają, a słynny motyw NASA nie schodzi po jednym praniu. Jeśli już być w kosmosie to na 100%.

Kosmiczne gadżety – NASA nie tylko na ubraniach

W bluzie NASA będzie Ci ciepło w sezonie jesienno-zimowym, jeśli jednak chcesz być modny przez cały rok, zaopatrz się koniecznie również w inną odzież. Drugą częścią garderoby po bluzie, będącą hitem codziennych stylizacji jest t-shirt ze słynnym, kosmicznym logo. To baza, która idealnie sprawdza się nie tylko w letnie dni, ale również w zimowym looku na „cebulkę”. Czapeczka z daszkiem to ultragadżet na plażę lub do porannego joggingu, podobnie jak worek sportowy, z którym śmiało możesz wyruszyć do siłowni. Baw się modą, inspiruj i wyrażaj dzięki niej siebie. Kosmos to Ty!