Obrączki ślubne. Klasyczne i nowoczesne wzory dla nowożeńców od W.KRUK

Obrączki ślubne. Klasyczne i nowoczesne wzory dla nowożeńców od W.KRUK

Złote obrączki – symbol miłości i niezastąpiony atrybut ceremonii ślubnej. W ofercie W.KRUK asortyment biżuteryjny w tej kwestii jest naprawdę szeroki. Sprawdzamy, które obrączki złote są ponadczasowe i eleganckie.

Przyszli małżonkowie w ferworze przedślubnej gorączki na piedestale stawiają wybór obrączek ślubnych. Nic dziwnego, ponieważ ta biżuteria ma im towarzyszyć przez resztę życia, dlatego musi być wybrana z głową. Narzeczeni, szukając wymarzonych obrączek, inspiracje czerpią z różnych źródeł, na bieżąco śledząc też, co dzieje się na rynku jubilerskim. A tam, wiadomo, dzieje się dużo! Można dostać tradycyjne obrączki złote, ale także te z różowego czy białego złota. Oczywiście kolejnym popularnym kruszcem jest srebro, ale nie brakuje i innych materiałów jubilerskich. Od tego nadmiaru może się aż w głowie zakręcić! Czym zatem kierować się przy wyborze obrączek ślubnych?

Wybór obrączek ślubnych. Oferta jest szeroka

Rynek jubilerski przedstawia szeroką ofertę wyboru obrączek ślubnych. Warto skupić się na kilku elementach podczas wyboru, by cieszyć się nim przez kolejne lata. Jednym z najważniejszych i pierwszych kroków przy wyborze producenta obrączek ślubnych powinno być skupienie się na najwyższej jakości metalu szlachetnego, a zdecydowanie najtrwalszym będzie karatowe złoto. Warto też zwrócić uwagę na doświadczenie złotnika, który do klienta podejdzie indywidualnie, dbając o jego komfort.

Przy wyborze obrączek warto też zastanowić się nad swoim stylem, bowiem ten rodzaj biżuterii będziemy nosić na co dzień. Niektóre panny młode kierują się tym, by obrączka pasowała do pierścionka zaręczynowego. Zwolenniczki klasyki postawią raczej na modele subtelne, nierzucające się w oczy. Osoby z duszą romantyka zauroczą się obrączkami zdobionymi diamentami, zaś te, które nie boją się odważnych połączeń, bez wątpienia postawią na oryginalne, niepowtarzalne wzornictwo.

W.KRUK oferuje obrączki wykonane ze złota żółtego, białego, różowego oraz bicolor, czyli połączenie białego i żółtego lub białego i różowego złota. Dostępne są także obrączki złote tricolor, a jest to połączenie białego, żółtego i różowego złota. Do wyboru mamy złoto najwyższej jakości: próby 750, 585 i 333. Przy czym warto pamiętać, że złoto najwyższej próby jest najbardziej podatne na uszkodzenia, a najniższej ma najwięcej dodatków, więc może uczulać. W ofercie znajdują się również obrączki wykonane z platyny, tytanu, a także srebra.

Producent podchodzi do klienta indywidualnie, ponieważ obrączki złote mogą być wykończone w dowolny sposób. Jakie wykończenia oferuje W.KRUK? Do wyboru mamy wykończenie gładkie, fazowane lub diamentowe oraz różne techniki matowania: piaskowanie, szczotkowanie, satynowanie i frezowanie. Kluczowe jest oczywiście dobranie rozmiaru obrączki. W stałej ofercie znajdują się obrączki ślubne w rozmiarach od 6 do 36. Co najważniejsze – cena niezależnie od rozmiaru pozostaje taka sama. Oczywiście w razie potrzeby przygotowywane są też obrączki w niestandardowych rozmiarach.