Portal randkowy sposobem na samotność

Portal randkowy sposobem na samotność

Każda osoba samotna z pewnością chciałaby znaleźć swoją drugą połówkę i zaznać miłości, gdyż życie w pojedynkę jest bardzo bolesne i puste. Są jednak ludzie, którzy kompletnie nie wiedzą w jaki sposób poznać ukochaną, bądź ukochanego. Najczęściej są oni nieśmiali, posiadają niskie poczucie własnej wartości, bądź po prostu nie mają czasu albo pomysłu gdzie tego uczucia szukać.

Sposoby na samotność

Wiadomo, jest bardzo dużo porad typu: idź na dyskotekę, idź do parku, idź do biblioteki i zagaduj do osób, które wydają ci się interesujące. Takie narzucanie się może jednak skończyć się nieprzyjemnymi sytuacjami. Gdy ktoś woli bardziej bezpieczne i dystansowe podejście, powinien sprawdzić internetowe portale randkowe. Taki portal randkowy zazwyczaj zawiera ogłoszenia co najmniej kilku tysięcy osób przeciwnej płci, w różnym wieku i szukających różnych wrażeń. Nie będzie tu problemem zarówno poszukiwanie miłości na całe życie, jak i dziewczyny na jedną noc. Tego typu portale, oferujące randki online, najczęściej wyposażone są w wygodne wyszukiwarki osób. Możemy więc bez problemu wyszukać osoby odpowiedniej płci, w odpowiednim zakresie wiekowym i w odpowiednim miejscu zamieszkania. To jednak nie wszystko, ponieważ randki przez internet szczycą się głównie możliwością dokładniejszego dopasowania partnera, na przykład na podstawie zbieżnych zainteresowań, podobnych gustów muzycznych, czy podobnych poglądów na życie w sprawach takich jak ślub, wiara czy dzieci.

Portale randkowe

Jeżeli więc samotność dokucza nam solidnie już od długiego czasu, to nie zwlekajmy dłużej, tylko zarejestrujemy się na którymś z opisywanych portali i zacznijmy swoje poszukiwania. Nie liczmy jednak na to, że miłość znajdzie się tam od razu. Czasami trzeba na to poświęcić trochę czasu i wysiłku. Błędem jest na przykład pisanie do wielu osób jednocześnie oraz bardzo krótkie i nic nie mówiące wiadomości w stylu: co u ciebie słychać? Jeżeli już ktoś nas zainteresuje na podstawie swojego profilu, to powinniśmy dać chociaż tyle od siebie, żeby wysłać mu ciekawą, spersonalizowaną i długą wiadomość, która zachęci tą osobę do kontaktu.

Umów się przez internet

Istotne jest też to, żeby zbyt długo nie dyskutować jedynie przez internet, a po prostu umówić się na realne spotkanie. Na takie spotkanie najlepiej jest wybrać jakieś publiczne miejsce, przynajmniej za pierwszym razem, bo wtedy druga osoba czuję się o wiele pewniej i bezpieczniej. Przez internet na pewno pisze się bardzo fajnie, ale musimy pamiętać o tym, że internet też troszkę wykrzywia charakter drugiej osoby i dopiero poznając ją w świecie rzeczywistym można ujrzeć, czy jest szansa na udany związek.