Melanotan – piękna opalenizna przez cały rok

Melanotan – piękna opalenizna przez cały rok

Piękna, opalona skóra jest pożądana przez niejednego człowieka. Wyczekujemy wakacji aby znów móc zażyć promieni słonecznych i nadać naszemu ciału zdrowego, pięknego wyglądu. Oczywiście nadmierne korzystanie z takiego mocnego światła może być szkodliwe. Jednak wiele z nas w ciągu roku tęskni za piękną opalenizną. Jest jednak na to kilka sposobów – i to bez słońca!

Opalenizna jak z ciepłych krajów w Twoim domu?

Istnieje wiele produktów, które mogą zastąpić nam promienie słoneczne. I możemy z nich skorzystać w naszym domu! Jest także opcja udania się na opalanie natryskowe lub solarium. Jednak z tego drugiego coraz więcej ludzi rezygnuje, aby nie nadwyrężać swojej skóry szkodliwymi promieniami. Coraz więcej z nas decyduje się na sztuczną opaleniznę wykonaną we własnym domu. To oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zwykle zabieg w domu kosztuje zdecydowanie mniej, niż w salonie. Możemy korzystać z wielu produktów. Każdy z nich jest inny. Jedne nakłada się łatwiej, z innymi trzeba się trochę napracować i nabrać wprawy. Każdy produkt daje również inny efekt. Należy dobrać go co do naszych oczekiwań.

Opalanie bez słońca na dłużej?

Jednak większość kosmetyków, z których możemy skorzystać we własnym domu nie daje długotrwałego efektu. Poza tym potrzebujemy wprawy, aby skorzystać z mocniejszych, bardziej widocznych samoopalaczy. Warto więc pomyśleć nad innymi rozwiązaniami. Ciekawym produktem, który zastąpi nam opalanie na słońcu jest Melanotan. Co tak właściwie jest?

Melanotan – opalenizna bez słońca?

Jeśli chcemy posiadać równomierną i widoczną opaleniznę, ten produkt może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jego innowacyjne działanie opiera się na stymulacji komórek barwnikowych skóry. Wytwarzają one wtedy większą ilość pigmentu – melaniny. Produkt podaje się pod skórę za pomocą iniekcji. Efekty są widoczne już po 10 aplikacjach!

Cały produkt opiera się na zestawieniu sprawdzonych środków. Składniki aktywne, takie jak analogi hormonu melanotropowego wpływają na komórki w skórze. Wszystkie procesy zachodzą dokładnie tak samo, jak podczas opalania. Jednak bez ingerencji szkodliwego promieniowania słonecznego.

Czy warto korzystać z takich produktów do opalania?

Choć może nam się to wydawać skomplikowane i niebezpieczne, nie powinniśmy mieć obaw. Melanotan jest bardzo prosty w aplikacji i każdy z nas będzie umiał ten zabieg wykonać w domowych warunkach. Opalenizna po tym produkcie jest dokładnie taka, jak po rajskich wakacjach. Możemy mieć ją mocną lub trochę słabszą, ciemną lub jaśniejszą. Wszystko to w przeciągu niedługiego czasu! Taki rodzaj samoopalacza zagwarantuje nam równy koloryt skóry i nieskazitelną opaleniznę. Wszystko to osiągniemy dzięki prawidłowej aplikacji i stosowaniu się do zaleceń. Jeśli co nie jest dla nas jasne, zawsze można skontaktować się z producentem i dowiedzieć się wszelkich szczegółów. Zawsze dowiadujmy się wszystkiego przed zastosowaniem produktu, aby nie zrobić czegoś w niewłaściwy sposób. Jednak nie powinno być z tym problemu. Warto przekonać się na własnej skórze i cieszyć się wymarzoną opalenizną na długi czas!