Temat tabu? Nigdy więcej nie wstydź się swojej intymności!

Temat tabu? Nigdy więcej nie wstydź się swojej intymności!

Robieni z seksu tematu tabu to przeżytek przeszłości. Obecnie coraz więcej osób otwiera się na rozmowy o swojej intymności. W końcu jest to bardzo ważny element naszego życia. Choć kiedyś traktowano seks jako kompletny temat tabu i nie mówiono o swoich problemach, to teraz ludzie chcą próbować nowych rzeczy. Wizyty u seksuologa nie są żadnym wstydem, tak samo jak korzystanie z intymnych akcesoriów. Warto dbać o nasze życie intymne i rozmawiać o nim, w szczególności ze swoim partnerem. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, warto zacząć od żeli i lubrykantów Durex.

Co nam dają żele intymne?

Pewnie nie raz na półce w drogerii, aptece czy sklepie widziałeś różne żele i lubrykanty. Wciąż wiele osób wstydzi się nawet na nie spojrzeć! Naprawdę nie wiedzą one, co tracą. Żele intymne potrafią wnieść coś zupełnie innego do naszej sypialni. Działają na wszystkie nasze zmysły. Pozwalają odkrywać na nowo ciało naszego partnera lub partnerki. Pobudzają zarówno wzrok, węch, smak i dotyk. Możemy więc poczuć drugą osobę całkowicie, poznać jej każdą strefę. Mnóstwo osób nie zdaje sobie spraw z tego, ile stref erogennych znajduje się na ludzki ciele. Żele intymne pozwalają nauczyć się nie tylko ciała drugiej osoby, ale także poznać, co my lubimy!

Jakie są dostępne typy żeli intymnych?

Czołowym producentem żeli intymnych jest firma Durex. Oferują oni naprawdę wiele ciekawych produktów, które przynoszą doznania o różnym wymiarze. Żele mogą mieć różne zapachy, formuły i sposób działania. Bardzo popularne są te, które rozgrzewają lub chłodzą nasze ciała. I to wszystko w jednym produkcie! Jeśli chcesz delikatności i prawdziwej rozkoszy, możesz postawić na formułę zawierającą specjalną bazę silikonową. Sprawia ona, że zbliżenie jest prawdziwym uniesieniem! Ta formuła nie wysycha tak szybko, jak żele oparte na wodzie. Można więc korzystać z niej dłużej i cieszyć się bliskością.

Co warto wiedzieć o korzystaniu z żeli intymnych?

Żele mogą zmienić nasze życie intymne. Świetnie sprawdzą się u osób, które borykają się z dyskomfortem podczas stosunków lub uczuciem suchości. Żele intymne mają różne formuły. Wybierz taką, która odpowiada Twoim potrzebom. Żele intymne mogą być także smakowe. Czy można jej jeść? Jak najbardziej tak! Może być to Twoja nowa przyjemność podczas zbliżeń z ukochana osobą!
Nie wstydź się mówić o swojej intymności, a także nie wstydź się zmieniać ją na lepsze! Postaw na zadowolenie i rozkosz – i dla Ciebie, i dla Twojego partnera!