Perfumy Versace – najlepsze kompozycje

Perfumy Versace – najlepsze kompozycje

Spośród perfum spod szyldu Versace z pewnością odnajdziemy bardzo wiele różnych kompozycji zapachowych, które cechują się niebywałą lekkością oraz charakteryzują się orzeźwiającym charakterem zapachu. Znajdziemy jednak również pozycje, które będą dużo bardziej konkretnym oraz intensywnym produktem, jeśli brać pod uwagę cechy samej woni, którą prezentuje perfum. Który produkt będzie jednak dla nas najbardziej odpowiedni? We współpracy z www.perfumesco.pl przedstawiamy najpopularniejsze pozycje z całej gamy produktów marki Versace, które być może przypadną Tobie do gustu i ułatwią wybór.

Versace Bright Crystal

Najbardziej popularne są obecnie perfumy Versace Bright Crystal, które są dostępne w wersji pojemnościowej 90 ml, która mieści ten popularny perfum w elegancko wyglądającym flakoniku. Kompozycja samego produktu z pewnością zachwyci Cię niebywałym połączeniem równego typu aromatów takich jak piżma, mahoń, lotos i magnolia. Jest to woda toaletowa, której zalety możemy wymieniać w wielu podpunktach, a jedną z nich z pewnością jest fakt, że bardzo długo utrzymuje się na naszej skórze. Produkt daje bardzo silne uczucie orzeźwienia, dlatego doskonale nadaje się do stosowania w bardzo ciepłe oraz letnie dni i wieczory, powodując że woń nie jest ciężka i intensywna, a lekka i orzeźwiająca. 

Versace Crystal Noi

Jeśli jednak powyższy produkt nie spełnił Twoich wymagań oraz oczekiwań, kolejna pozycja z pewnością Cię zadowoli, a jest nią Versace Crystal Noir – produkt o pojemności 90 ml, który zamknięto w czarnym flakoniku z grubego szkła. Jest to kwiatowo-orientalna kompozycja, której zaletą jest poczucie niebywałej elegancji z powodu bardzo unikalnej oraz wyjątkowej woni, którą wytwarza perfum. Perfumy zostały skomponowane na bazie wyczuwalnych aromatów, którymi są nuty piwonii, pieprzu, drzewa sandałowego, a także imbiru. Jest to jak najbardziej świetna propozycja dla Pań, które są bardzo pewne siebie i mają pełną świadomość swojej kobiecości. Jest to również dobra opcja dla pań, które chcą podnieść swoją pewność siebie, wygląd oraz zapach, który prezentuje perfum z pewnością podniesie poczucie pewności siebie każdej z pań. Zapach ten najlepiej stosować na ważne wyjścia wieczorne, które wymagają od uczestniczki elegancji oraz klasy.

Model Versense

Jeśli ani pierwsza, ani druga pozycja Ciebie nie zachwyciła podejmę trzecią, ostatnią próbę przedstawiając ci Model Versense. W odróżnieniu od dwóch pozostałych produktów, Versense jest bardzo egzotycznym perfum’em damskim, który może znaleźć w bardzo okazałej cenie. Dużą zaletą produktu jest to, że zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele i ubraniach.


Zdaniem wielu osób, aromat perfum przypomina upojne wakacje nad morzem, co jest przyczyną jego popularności. Woda toaletowa łączy w sobie świeżość oraz energię, dlatego wiele kobiet preferuje nosić ten zapach w ciągu dnia. Warto również wspomnieć, że egzotyczny zapach nie jest jedyną zaletą perfum, bowiem posiadają one również stylowe opakowanie. Flakonik został wykonany z jasno zielonego, przezroczystego szkła, który od razu pokazuje nam, że jest to produkt z najwyższej półki.